Gry w Games with Gold na maj 2022 – lista oficjalna

Yoku's Island Express

Gry w Games with Gold na maj 2022 zostały oficjalnie ujawnione. Można powiedzieć, że czas najwyższy, bo koniec kwietnia zbliża się wielkimi krokami. W najbliższym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zawsze pobiorą za darmo cztery produkcje. Klasycznie, jedni się ucieszą, a inni tylko zirytują.

REKLAMA

Games with Gold maj 2022 – lista gier

Gry w Games with Gold na maj 2022

Games with Gold to nic innego, jak comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Wszyscy jesteśmy tu jednak dla konkretów, więc to na nich się skupmy. Bez przedłużania, na maj 2022 Microsoft przygotował następujące produkcje:

 1. Yoku’s Island Express (w dniach 1 – 31 maja)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. The Inner World – The Last Wind Monk (w dniach 16 maja – 15 czerwca)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Hydro Thunder Hurricane (w dniach 1 – 15 maja)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Viva Piñata Party Animals (w dniach 16 – 31 maja)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Xbox Game Pass Ultimate w mega promocji – 3 miesiące subskrypcji za 50 zł

Z uwagi na fakt, że gry Hydro Thunder Hurricane i Viva Piñata Party Animals ukazały się również na Xboxie 360, wystarczy dopisać je do swojego konta, a będzie można je uruchamiać już zawsze, czyli nawet po wygaśnięciu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Yoku’s Island Express i The Inner World – The Last Wind Monk bez aktywnej subskrypcji nie pogramy. Jak oceniacie majowe zestawienie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!