Gry w Games with Gold na maj 2023 ujawnione! Wkrótce odbierzemy dwie kolejne produkcje

Games with Gold

Kwiecień powoli już się kończy, więc pora na oficjalne ogłoszenie gier w Games with Gold na maj 2023. Microsoft ponownie przygotował dla abonentów usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dwie produkcje. Standardowo już brakuje wśród nich jakichś większych lub mniejszych hitów.

Games with Gold na maj 2023 – lista gier

Games with Gold - maj 2023
Gry w Games with Gold na maj 2023

Games with Gold to comiesięczna oferta bonusowa darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. W przyszłym miesiącu odbiorą więc oni kolejne dwie darmówki od Microsoftu. Przechodząc do meritum, oto oferta na maj:

  1. Star Wars Episode I Racer (w dniach 1 – 30 maja)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Hoa (w dniach 16 maja – 15 czerwca
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Zobacz też: Dysk SSD – najlepsze modele

Cóż, gry w Games with Gold na maj 2023 z pewnością nie są jakoś bardziej znane, ale być może ktoś odnajdzie w nich sporo frajdy. Zamierzacie je sprawdzić? Dajcie nam znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.