Dwie pierwsze gry z marcowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

The Flame in the Flood

Luty dobiega końca, a nadciąga marzec. Tak się dobrze składa, że subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwsze gry z marcowej oferty Games with Gold. Jak zawsze warto zrobić to za pamięci, bo produkcje są dostępne za darmo tylko przez określony czas.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

The Flame in the Flood i Sacred 2: Fallen Angel za darmo w ramach marcowego Games with Gold

Zwiastun Sacred 2: Fallen Angel

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to oferta, w ramach której abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate każdego miesiąca otrzymują bezpłatnie aż cztery gry. Mimo że pierwsze tytuły z marcowego zestawienia miały zostać udostępnione dopiero jutro, to w istocie subskrybenci mogą pobierać The Flame in the Flood i Sacred 2: Fallen Angel już od dzisiaj. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 31, a druga tylko 15 marca.


  1. Pobierz The Flame in the Flood z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Sacred 2: Fallen Angel z Xbox Marketplace
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

W The Flame in the Flood zagramy tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast Sacred 2: Fallen Angel wystarczy przypisać do swojego konta, a w późniejszym czasie grę będzie można uruchamiać nawet bez któregoś z wymienionych abonamentów. Mówiąc prościej: produkcja zostanie z nami już na zawsze, jak to gry wydane również na Xboxa 360 mają w zwyczaju.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.