Pierwsza gra już dostępna do pobrania w ramach październikowego Games with Gold

Windbound

W czwartek Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold na październik 2022. Co ciekawe, na ten miesiąc Amerykanie przygotowali tylko dwie darmowe gry dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Pierwsza z nich jest już dostępna do pobrania.

Windbound dostępne do pobrania w ramach Games with Gold na październik 2022

Zwiastun Windbound z elementami rozgrywki

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwszą grę z październikowej oferty Games with Gold. Mowa oczywiście o Windbound, które pozostaje bezpłatne do ostatniego dnia miesiąca.

  1. Pobierz Windbound z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Jak przyspieszyć komputer

Windbound to całkiem ciekawa gra survivalowa z elementami przygodówki, której główną bohaterką jest niejaka Kara. Młoda wojowniczka trafia na Zakazane Wyspy, czyli pełen tajemnic archipelag. Podczas zabawy będziemy poznawać tajemnice tego miejsca, jednocześnie starając się przetrwać w niesprzyjających warunkach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.