Dwie pierwsze gry z lipcowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Conker: Live & Reloaded

Wczoraj poznaliśmy ofertę Games with Gold na lipiec. Microsoft zapowiedział udostępnienie czterech gier, z których dwie są już dostępne do pobrania dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Nic, tylko instalować!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Planet Alpha i Conker: Live & Reloaded za darmo w ramach lipcowego Games with Gold

Zwiastun Planet Alpha

Mimo że mamy jeszcze czerwiec, to dwie pierwsze gry z lipcowego Games with Gold są już dostępne do pobrania. Mowa o Planet Alpha i Conker: Live & Reloaded; pierwszą produkcję można dopisać do konta do 31 lipca, natomiast drugą – do 15 lipca.

  1. Pobierz Planet Alpha z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Conker: Live & Reloaded z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Warto przypomnieć, że gry w ramach Games with Gold wydane również na Xboxa 360 zostają z nami na zawsze. To z kolei oznacza, że jeśli teraz dopiszemy Conker: Live & Reloaded do swojego konta, a nasza subskrypcja Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate z czasem wygaśnie, to i tak wciąż będziemy mogli uruchamiać tę kultową produkcję.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z