Dwie pierwsze gry z sierpniowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Darksiders III

Trzy dni temu Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na sierpień 2021. Tak się składa, że dwie pierwsze pozycje są już dostępne do pobrania. Zainteresowani gracze mogą powoli szykować się do instalacji.

Darksiders III i Lost Planet 3 za darmo w ramach sierpniowego Games with Gold

Zwiastun Lost Planet 3

Mimo że dwie pierwsze gry z sierpniowej oferty Games with Gold miały zostać udostępnione dopiero 1 sierpnia, subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już rozpoczynać pobieranie Darksiders III i Lost Planet 3. Pierwsza pozycja jest dostępna za darmo do ostatniego dnia miesiąca, natomiast druga tylko do 15 sierpnia.

  1. Pobierz Darksiders III z Microsoft Store
    1. Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Lost Planet 3 z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Lost Planet 3 zostało wydane również na Xboxa 360, co oznacza, że gra zostanie z nami na zawsze, jeśli oczywiście w porę dopiszemy ją do swojego konta Microsoft. „Na zawsze” w tym przypadku oznacza, że będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z