Dwie pierwsze gry z sierpniowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Darksiders III

Trzy dni temu Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na sierpień 2021. Tak się składa, że dwie pierwsze pozycje są już dostępne do pobrania. Zainteresowani gracze mogą powoli szykować się do instalacji.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Darksiders III i Lost Planet 3 za darmo w ramach sierpniowego Games with Gold

Zwiastun Lost Planet 3

Mimo że dwie pierwsze gry z sierpniowej oferty Games with Gold miały zostać udostępnione dopiero 1 sierpnia, subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już rozpoczynać pobieranie Darksiders III i Lost Planet 3. Pierwsza pozycja jest dostępna za darmo do ostatniego dnia miesiąca, natomiast druga tylko do 15 sierpnia.

  1. Pobierz Darksiders III z Microsoft Store
    1. Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Lost Planet 3 z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Lost Planet 3 zostało wydane również na Xboxa 360, co oznacza, że gra zostanie z nami na zawsze, jeśli oczywiście w porę dopiszemy ją do swojego konta Microsoft. „Na zawsze” w tym przypadku oznacza, że będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji