Poznaliśmy gry w Games with Gold na styczeń 2023!

Games with Gold

Grudzień powoli dobiega końca, więc nic dziwnego, że Microsoft ujawnił dzisiaj gry w Games with Gold na styczeń 2023. W przyszłym miesiącu abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate odbiorą dwie bezpłatne produkcje. Jedni się ucieszą, inni niekoniecznie, czyli standard.

Games with Gold na styczeń 2023 – gry na przyszły miesiąc zostały ujawnione

Games with Gold styczeń 2023 gry
Gry w Games with Gold na styczeń 2023

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla osób opłacających subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Bez przedłużania, w przyszłym miesiącu abonenci odbiorą bezpłatnie następujące produkcje:

  1. Iris Fall (w dniach 1 – 31 stycznia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Autonauts (w dniach 16 stycznia – 15 lutego)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox One

Nie da się ukryć, że oferta Games with Gold na styczeń 2023 nie jest przesadnie imponująca, ale z drugiej strony – zdecydowanie bywały gorsze okresy. Będzie grane, czy raczej darujecie sobie propozycje Microsoftu na przyszły miesiąc? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z