Dwie pierwsze gry z wrześniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Zone of the Enders HD Collection

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił wrześniowe gry w ramach Games with Gold. Tak się składa, że dwa pierwsze tytuły są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki.

Warhammer: Chaosbane i Zone of the Enders HD Collection za darmo w ramach Games with Gold

Zwiastun Warhammer: Chaosbane

Mimo że pierwsze gry z wrześniowej oferty Games with Gold miały zostać udostępnione dopiero jutro, to Microsoft postanowił się nieco pospieszyć, a tego nie można mieć mu za złe. Od dziś abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać Warhammer: Chaosbane i Zone of the Enders HD Collection. Pierwsza pozycja jest darmowa do końca miesiąca, natomiast druga tylko do 15 września.

  1. Pobierz Warhammer: Chaosbane z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Zone of the Enders HD Collection z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zone of the Enders HD Collection pierwotnie ukazało się na Xboxie 360, co oznacza, że w przeciwieństwie do Warhammer: Chaosbane gra zostanie z nami na zawsze, nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z