Garden Story na dniach trafi do Xbox Game Pass

Garden Story

Dzisiaj Microsoft ujawnił pierwszą porcję gier w Xbox Game Pass na lipiec 2022. Na liście nie wymieniono jednak Garden Story, które według najnowszych informacji pojawi się w subskrypcji już na dniach. To całkiem ciepło przyjęta produkcja, która ukazała się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Garden Story wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Garden Story

Garden Story to gra z gatunku RPG utrzymana w pixel-artowej oprawie. Głównym bohaterem opowieści jest sympatyczne winogrono, a podczas zabawy będziemy przede wszystkim rozwijać swoją wioskę. Mowa tu m.in. o doglądaniu upraw, wykonywaniu drobnych zadań oraz okazjonalnej walce z potworami.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

Garden Story zawita do biblioteki Xbox Game Pass już 12 lipca 2022 roku. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z