Kolejna klasyczna gra za darmo. Tym razem to wysoko oceniany horror

Ghost Master

GOG nadal rozdaje darmowe gry. Tym razem kolejną „darmówką” jest Ghost Master. To świetna produkcja sprzed lat, która mimo wszystko nie zdobyła takiego rozgłosu, na jaki zasługuje.

Ghost Master za darmo na GOG-u

Zwiastun Ghost Master

Ghost Master to inspirowany klasycznymi horrorami tytuł, za którego przygotowanie odpowiada zespół Sick Puppies. Gra jest „upiornym symulatorem”, który polega na straszeniu ludzi, aby ci wyprowadzili się z miasta.

Warto dodać, że Ghost Master posiada pełną polską lokalizację. Tym bardziej warto więc dać mu szansę, gdy jest dostępny za darmo na GOG-u.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Oryginalnie Ghost Master zadebiutował w 2003 roku. Gra jest dostępna na PC, Xboxa i PS2, a na GOG-u pozostanie darmowa do 7 września.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.