Ghost of Tsushima Director’s Cut oficjalnie zapowiedziane na PC! Gra trafi na komputery już niebawem

Ghost-of-Tsushima-Director’s-Cut

Niedawno pojawiły się informacje, jakoby Sony miało zapowiedzieć Ghost of Tsushima na PC. Teraz zostały one oficjalnie potwierdzone przez PlayStation. Gra dostała już swoją datę premiery.

Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC – cena, data premiery

Ghost of Tsushima Director’s Cut zostało właśnie przed momentem oficjalnie zapowiedziane na PC. Preordery na grę są już dostępne, a przy zamówieniu przedpremierowym otrzymamy:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • Konia w nowej grze+
  • Ubranie Wędrowca
  • Barwnik do Zniszczonego Pancerza ze sklepu Baku

Ponadto po połączeniu swojego konta Steam z kontem PlayStation otrzymamy dodatkowo wcześniejszy dostęp do Ubrania Mistrza Łucznictwa i Talizmanu Psiej Rekrutacji. Edycja reżyserska na komputerach zawiera podstawową wersję gry, dodatek Iki Island oraz kooperacyjny tryb multiplayer Legends.

Jeśli chodzi o datę premiery, ta wydarzy się już niebawem. Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC zadebiutuje bowiem już 16 maja 2024 roku w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing + napisy).

W przypadku ceny również możemy być zadowoleni. Ta wynosi 259 zł, co jest całkiem przyjemną kwotą jak na dzisiejsze standardy.

Przechodząc dalej do kwestii technicznych, produkcja w wersji na PC zaoferuje nam wsparcie dla monitorów 21:9, 32:9 i nawet 48:9. Niestety jej dokładne wymagania nie zostały jeszcze udostępnione, ale zagwarantowano już wsparcie dla technologii skalowania DLSS 3, AMD FSR 3 i Intel XeSS.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.