Ghostrunner 2 nadchodzi! Znamy termin premiery i oglądamy klimatyczne grafiki koncepcyjne

Ghostrunner

Już w maju zeszłego roku firma 505 Games poinformowała, że powstanie Ghostrunner 2. Niestety od tamtego czasu zarówno wydawca, jak i deweloperzy nie dzielili się żadnymi informacjami na temat wspomnianej produkcji. Na szczęście sytuacja ta uległa zmianie. Twórcy ujawnili bowiem przybliżony termin debiutu gry, a także zaprezentowali kilka grafik koncepcyjnych.

Premiera Ghostrunner 2 odbędzie się pod koniec 2023 roku

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez deweloperów ze studia One More Level, premiera Ghostrunner 2 odbędzie się w IV. kwartale 2023 roku. Znacznie wcześniej – bo już wiosną – ruszy natomiast kampania marketingowa produkcji. Oznacza to, że twórcy oraz wydawca zaczną dzielić się wówczas zarówno konkretnymi szczegółami, jak i materiałami ze wspomnianego tytułu.

Podczas transmisji live z okazji drugiej rocznicy premiery pierwszego Ghostrunnera – na której opublikowano prezentowane wyżej grafiki koncepcyjne – deweloperzy poinformowali także, że sequel postawi większy nacisk na warstwę fabularną. Dodatkowo poszczególne poziomy mają być znacznie większe i będą skrywać więcej tajemnic. Fani pierwowzoru nie muszą jednak obawiać się o rozgrywkę. To nadal ma być dynamiczna i wymagającą.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Ghostrunner 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście okazję zapoznać się z pierwszą częścią i czy zamierzacie sięgnąć również po nadchodzącą kontynuację.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z