Ghostrunner 2 – wystartowały zapisy do bety. Szczęśliwcy znajdą się w napisach końcowych gry

Ghostrunner 2

Zgodnie z planami deweloperów Ghostrunner 2 powinien trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, co dla osób oczekujących na ten debiut jest niezwykle dobrą informacją. Ostatnio też dowiedzieliśmy się, że włoski wydawca 505 Games zainwestuje ponad pół miliona euro w płatną i darmową zawartość dodatkową, która ma trafić po premierze do gry od polskiego studia One More Level. Teraz zaś deweloperzy uruchomili specjalną akcję, w ramach której zainteresowani gracze zyskają okazję pojawienia się w napisach końcowych ich nadchodzącej pozycji.

Część graczy otrzyma unikatową okazję, aby przetestować fragment Ghostrunner 2 w ramach zamkniętej bety

Ghostrunner — materiał przypominający wydarzenia z pierwszej odsłony gry

Wydawca oraz producent gry przygotowali dla graczy specjalną akcję, w ramach której zainteresowani będą mieli okazję sprawdzić krótki fragment rozgrywki z Ghostrunnera 2. Niestety, nie każdy, kto zgłosi swoją kandydaturę, otrzyma opcję przetestowania gry, jednak osoby, którym dopisze szczęście pojawią się w napisach końcowych nadchodzącej gry od One More Level.

Aby zgłosić swoją kandydaturę w zamkniętej becie Ghostrunner 2, należy wypełnić krótki formularz dostępny pod tym adresem. Warto w tym miejscu podkreślić, że cały wniosek jest w języku angielskim, jednak sposób w jaki jest on zapisany, nie wymaga od kandydatów przesadnie dużej biegłości.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Trzeba przyznać, że tego rodzaju akcje ze strony twórców i wydawców są zawsze mile widziane, bo pozwalają graczom poczuć się istotnym elementem w złożonym procesie tworzenia gier. Pozostaje więc mieć nadzieję, że uwagi i sugestie osób testujących Ghostrunner 2 będą pomoce i trafią „na podatny grunt”, dzięki czemu nadchodzący projekt od One More Level będzie co najmniej tak samo dobry, jak poprzednia odsłona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.