Polski hit znów dostępny za darmo! Epic Games Store ponownie rozdaje rodzimą grę

Ghostrunner

Ghostrunner był już rozdawany za darmo, a teraz znów może trafić w ręce graczy. Epic Games Store ponownie rozdaje bowiem polski hit. Mamy więc kolejn ąokazję, aby przypisać go do swojej biblioteki.

Ghostrunner za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Ghostrunner

W Ghostrunnerze kierujemy bohaterem o imieniu Jack. Naszym zadaniem w cyberpunkowej wieży jest przede wszystkim przebijanie się przez kolejnych wrogów, ale uwaga. To produkcja typu one-hit-one-kill, co oznacza, że każde trafienie oznacza naszą śmierć.

Rodzima gra okazała się niespodziewanym hitem. Miło więc, że teraz Ghostrunner jest dostępny za darmo w Epic Games Store.

Naturalnie tytuł ten był już wcześniej rozdawany za darmo – w ostatniego sylwestra, podczas końcówki świątecznej promocji Epica. Niemniej ktoś na pewno przegapił tę ofertę, więc teraz znów może zgarnąć świetną pozycję bez uiszczania żadnej opłaty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ghostrunner pozostanie darmowy do 18 kwietnia do godziny 16:59. Od równo 17:00 tego samego dnia będziemy mogli pobrać kolejną grę – The Big Con.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.