W Ghostwire: Tokyo zagrały już miliony osób. Tango Gameworks chwali się popularnością gry

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo było początkowo na konsolach tytułem ekskluzywnym dla PS5, ale jakiś czas temu w końcu zadebiutowało też na Xboxach Series X|S. Z całą pewnością fakt ten przyczynił się do ogromnej popularności gry, którą sprawdziło już kilka milionów osób. Tango Gameworks właśnie udostępniło statystyki na ten temat.

Ghostwire: Tokyo z 4 milionami graczy

Thank you to 4 million fans thus far who have taken a thrilling tour of @TangoGameworks' Tokyo!#GhostwireTokyo pic.twitter.com/nutcWNOHmi

— Ghostwire: Tokyo (@playGhostwire) May 5, 2023

Thank you to 4 million fans thus far who have taken a thrilling tour of @TangoGameworks' Tokyo!#GhostwireTokyo pic.twitter.com/nutcWNOHmi

— Ghostwire: Tokyo (@playGhostwire) May 5, 2023

Trzeba przyznać, że liczba 4 milionów graczy, którzy odwiedzili stolicę Japonii w Ghostwire: Tokyo, robi wrażenie. Niestety producenci gry nie podzielili się z nami konkretnymi statystykami, dzięki którym moglibyśmy sprawdzić, jaki procent tej wartości stanowią subskrybenci biblioteki Xbox Game Pass.

Byłoby to tym bardziej ciekawe, że Xboxowa premiera tytułu została mocno skrytykowana przez graczy. Powodami negatywnego odbioru były wszelkiego rodzaju problemy techniczne gry.

Zobacz też: Gry z crossplayem

Ghostwire: Tokyo pojawiło się pierwotnie na rynku 25 marca 2022 roku. Produkcja jest dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.