Ghostwire Tokyo wkrótce na Xbox Series X|S? W siedzibie Bethesdy już mówi się o nowym wydaniu

Ghostwire Tokyo

Wygląda na to, że niedługo Ghostwire Tokyo będzie mogła sprawdzić większość konsolowej społeczności. Gra zebrała dobre recenzje w wersji na PS5, cieszy się popularnością na Steamie, ale do tej pory mogli ograć ją tylko posiadacze PC oraz konsoli nowej generacji Sony. Bethesda najwyraźniej planuje jednak rychły debiut na Xboxach.

Ghostwire Tokyo zmierza na Xbox Series X|S, ale data premiery jeszcze nieznana

Na stronie firmy Area, która zajmuje się projektowaniem przestrzeni, pojawiły się zdjęcia nowej międzynarodowej siedziby Bethesdy. Na jednym z nich widać długą na całą ścianę grafikę z Ghostwire Tokyo wraz z informacją o tytule gry oraz platformach, na których można ją ograć. Oprócz PS5 i PC wymieniony jest również w tym miejscu Xbox Series X|S.

Przeczytaj też: Jaki gimbal do telefonu kupić

Choć nie mamy jeszcze oficjalnej zapowiedzi, a powyższe zdjęcie zniknęło ze strony firmy Area, nie jest to wyjątkowo szokująca informacja, biorąc pod uwagę, że gra od samego początku miała być tylko czasowym exclusivem dla PlayStation. Wzmianka w siedzibie Bethesdy może jednak sugerować, że premiera na Xboxach jest bliżej niż dalej. Niewykluczone więc, że już w najbliższym czasie poznamy konkrety – jest wysoce prawdopodobne, że Ghostwire Tokyo trafi na konsole Xbox Series X|S w pierwszych miesiącach 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.