Ghostwire: Tokyo z datą premiery na Xboxach Series X|S! Gra od razu wyląduje w Xbox Game Pass

Ghostwire: Tokyo

Właśnie oficjalnie potwierdzono to, co wielu graczy uważało za pewnik. Premiera Ghostwire: Tokyo na Xboxy Series X|S została zapowiedziana na kwiecień 2023 roku. Tytuł ten był wcześniej dostępny na PC i PS5.

REKLAMA

Ghostwire: Tokyo z premierą na Xboxach Series X|S w kwietniu 2023. Gra od razu trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo było jedną z ciekawszych premier, które w ostatnim czasie ominęły Xboxy. Sytuacja ta jednak szczęśliwie dla fanów konsol „Zielonych” niedługo ulegnie zmianie. Tytuł ten został bowiem oficjalnie zapowiedziany na Xboxy Series X|S, a jego premierę zaplanowano na 12 kwietnia 2023 roku. Tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Dłuższy czas oczekiwania niż to było w przypadku właścicieli PC-tów i PS5 zostanie użytkownikom Xboxów Series X|S dodatkowo wynagrodzony. Wersja gry na najnowsze konsole Microsoftu zostanie bowiem wzbogacona o dodatkową zawartość: nowe tryby, przeciwników, areny i umiejętności.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!