Ghostwire: Tokyo z datą premiery na Xboxach Series X|S! Gra od razu wyląduje w Xbox Game Pass

Ghostwire: Tokyo

Właśnie oficjalnie potwierdzono to, co wielu graczy uważało za pewnik. Premiera Ghostwire: Tokyo na Xboxy Series X|S została zapowiedziana na kwiecień 2023 roku. Tytuł ten był wcześniej dostępny na PC i PS5.

Ghostwire: Tokyo z premierą na Xboxach Series X|S w kwietniu 2023. Gra od razu trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo było jedną z ciekawszych premier, które w ostatnim czasie ominęły Xboxy. Sytuacja ta jednak szczęśliwie dla fanów konsol „Zielonych” niedługo ulegnie zmianie. Tytuł ten został bowiem oficjalnie zapowiedziany na Xboxy Series X|S, a jego premierę zaplanowano na 12 kwietnia 2023 roku. Tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Dłuższy czas oczekiwania niż to było w przypadku właścicieli PC-tów i PS5 zostanie użytkownikom Xboxów Series X|S dodatkowo wynagrodzony. Wersja gry na najnowsze konsole Microsoftu zostanie bowiem wzbogacona o dodatkową zawartość: nowe tryby, przeciwników, areny i umiejętności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.