ARK: Survival Evolved i Gloomhaven do odebrania za darmo w Epic Games Store

ARK: Survival Evolved

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowe gry na PC za darmo od Epic Games Store. Tym razem włodarze popularnego sklepu oferują graczom bezpłatne ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven. Warto odebrać te tytuły za pamięci, ponieważ nie będą one darmowe przez wieczność.

REKLAMA

ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven za darmo

Zwiastun ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved to gra survivalowa osadzona w otwartym świecie pełnym rozmaitych dinozaurów. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a motywami przewodnim rozgrywki są m.in. takie aspekty jak eksploracja, zbieranie przedmiotów, wznoszenie budowli czy oczywiście walka z przerośniętymi gadami.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Z kolei Gloomhaven to planszówka przeniesiona na ekrany monitorów i telewizorów. Produkcja pozwala pokierować kilkoma śmiałkami, eksplorującymi mroczny świat fantasy. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć i zbierać przeróżne kosztowności.

Obie gry są już dostępne za darmo w Epic Games Store. Bezpłatnie pobierzemy je do najbliższego czwartku (29.09) do godziny 16:59.

Trzeba przyznać, że w tym tygodniu zafundowano nam naprawdę fajne tytuły. Następną darmową grą w Epic Games Store będzie The Drone Racing League Simulator. Ściągniemy ją od 29 września od 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!