God of War Ragnarok doczeka się w przyszłości DLC? Reżyser gry stawia sprawę jasno

God of War Ragnarok

Od premiery God of War Ragnarok minęły prawie dwa tygodnie. Część z graczy zdążyła już zapoznać się z kontynuacją przygód Kratosa i Atreusa, która – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – stanowi zwieńczenie nordyckiej historii Boga Wojny. Wielu użytkowników z pewnością chciałoby jednak w przyszłości wrócić na mroźną północ. Nic więc dziwnego, że Eric Williams – reżyser gry – w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany o potencjalne DLC.

Gracze nie powinni liczyć na dodatkową zawartość do God of War Ragnarok

Podcast z udziałem reżyser God of War Ragnarok

W rozmowie z podcastem Kinda Funny przedstawiciel Sony Santa Monica podkreślił, że God of War Ragnarok jest ogromną produkcją. Dodatkowo reżyser kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa zaznaczył, że do gry trafiły wszystkie elementy przygotowane przez deweloperów, dlatego też nie liczyłby na to, że w przyszłości tytuł doczeka się dodatku.

Nie jest to jednak wielkie zaskoczenie, ponieważ poprzednie produkcje studia Sony Santa Monica również nie otrzymywały fabularnych rozszerzeń. Fanom serii God of War nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na kolejną odsłonę wspomnianego cyklu.

Zobacz też: Najlepsze kamery do streamowania

Na koniec warto przypomnieć, że gra God of War Ragnarok dostępna jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja studia Sony Santa Monica zebrała bardzo dobre recenzje i na zbliżającej się gali The Game Awards 2022 powalczy o zwycięstwo w aż 10 kategoriach, w tym o tytuł „Gry roku”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z