God of War Ragnarok zaskakuje rozmiarem. Zdobycie wszystkich osiągnięć może zająć nawet 70 godzin

God of War: Ragnarok

Fani God of War Ragnarok, którzy wyczekują gry od lat, będą zadowoleni. Nowa produkcja Santa Monica Studios jest znacznie większa niż jej poprzednik. Niektórzy recenzenci mają już podobno na liczniku ponad 50 godzin i wciąż nie osiągnęli wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

100% w God of War Ragnarok wymaga czasu i umiejętności

Pytania i odpowiedzi dot. God of War Ragnarok (bez spoilerów)

Gracze konsolowi dzielą się na co najmniej dwa rodzaje, jeżeli chodzi o przechodzenie nowych gier. Jedni chcą poznać główny wątek fabularny, zobaczyć, jak się kończy i ewentualnie zajrzeć do kilku aktywności pobocznych. Inni z kolei zaczynają przygodę z każdym tytułem od przejrzenia listy osiągnięć.

Podczas ostatniego odcinka podcastu IGN wywiązała się dyskusja na temat czasu, jaki jest potrzebny, żeby zdobyć wszystkie achievementy w God of War Ragnarok. Jeden z redaktorów spędził już blisko 70 godzin w nowej grze Santa Monica Studios i nie odblokował jeszcze wszystkiego.

Przeczytaj też: Stare gry na komputer

Po Ragnaroku możemy spodziewać się więc dodatkowych wątków pobocznych, dłuższej kampanii albo po prostu większej mapy, bogatej w lokacje do eksploracji. Jedno jest pewne — fani świata God of War znikną w tej grze na dziesiątki godzin.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.