God of War Ragnarok zaoferuje pięć dopracowanych poziomów trudności i zmiany wyglądu pancerzy

God of War Ragnarok

Premiera God of War Ragnarok już niebawem, a atmosfera wokół produkcji robi się coraz gorętsza. Deweloperzy z Santa Monica Studios chcą podgrzać ją jeszcze bardziej i postanowili podzielić się kilkoma ciekawymi informacjami na temat poziomów trudności w ich nadchodzącej produkcji. Fani najtrudniejszych gier mogą szykować się na wymagające wyzwanie.

Najwyższy poziom trudności God of War Ragnarok ma być bardziej znormalizowany

God of War Ragnarok — zwiastun

Podczas ostatniej sesji Q&A przeprowadzonej na Discordzie pracownicy Santa Monica Studios odpowiadając na pytania fanów dotyczące God of War Ragnarok, zdradzili, że do dyspozycji będzie aż pięć różnych poziomów trudności:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • Give Me a Story
  • Give Me Grace
  • Give Me Balance
  • Give Me No Mercy
  • Give Me God of War

Szczególną uwagę należy zwrócić na wariant Give Me God of War, który w porównaniu do gry z 2018 roku będzie miał bardziej znormalizowany poziom trudności. Twórcy zdradzili, że grając w tym trybie, przeciwnicy nie będą „gąbkami na ciosy”, bo nadal będzie można ich dość szybko powalić. Cechować ich mają za to szybsze ruchy, większa inteligencja oraz agresywność. Naturalnie, jeśli gracze będą chcieli zrezygnować z najwyższego poziomu trudności, to będą mogli tego dokonać w każdym momencie, jednak zostanie on potem zablokowany na pozostałą część przygody.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry na PC i konsole

Dodatkowo deweloperzy potwierdzili, że nadchodzący God of War zaoferuje system zmiany wyglądu pancerzy bez modyfikowania ich statystyk. Decyzję tę docenią wszyscy ci, którym zależy na dużych możliwościach personalizacji głównego bohatera. Są to bez wątpienia bardzo ciekawe informacje, które zapewne jeszcze bardziej rozbudzą apetyty graczy oczekujących na premierę God of War Ragnarok. Ta nastąpi już 9 listopada 2022 roku na PlayStation 4 i 5.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.