Kolejny gameplay z God of War Ragnarok trafił do sieci! Szykuje się podróż przez wszystkie Dziewięć Światów

God of War Ragnarok Svartalfheim

W ostatnim czasie redakcja Game Informer regularnie udostępnia nowe materiały przedstawiające szczegóły dotyczące nadchodzącego God of War Ragnarok. Po informacjach na temat nowych ataków i przeciwników przyszła pora na coś zupełnie nowego. Okazuje się, że Kratos trochę sobie pozwiedza.

God of War Ragnarok umożliwi odwiedzenie wszystkich Dziewięciu Wymiarów

God of War Ragnarok — podróż do Svartalfheimu

W najnowszym wideo redaktor Game Informer zdradził szereg informacji na temat Svartalfheimu, czyli jednego z nieodkrytych dotąd wymiarów. Jest to mitologiczna kraina krasnoludów, przepełniona ichniejszą architekturą i technologią. Kratos i Atreus przemierzając to królestwo, będą nie tylko walczyć, ale także rozwiązywać zagadki logiczne wykorzystując przy tym wszystkie swoje atrybuty. Przykładowo, Kratos będzie mógł za pomocą Lewiatana zamrażać gejzery, a wykorzystując Ostrza Chaosu rozbijać zbiorniki z łatwopalną cieczą.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Poza Svartalfheimem Kratos wraz z synem odwiedzą inne mitologiczne wymiary. Reżyser nowej odsłony God of War — Eric Williams — w rozmowie z Game Informerem potwierdził, że w Ragnaroku dostępne będzie wszystkie Dziewięć Światów. Oznacza to, że główni bohaterowie poza nowymi krainami, powrócą także do tych, w których już byli w poprzedniej części serii z 2018 roku. Trzeba przyznać, że zapowiada się to naprawdę ciekawie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.