Kolejny gameplay z God of War Ragnarok trafił do sieci! Szykuje się podróż przez wszystkie Dziewięć Światów

God of War Ragnarok Svartalfheim

W ostatnim czasie redakcja Game Informer regularnie udostępnia nowe materiały przedstawiające szczegóły dotyczące nadchodzącego God of War Ragnarok. Po informacjach na temat nowych ataków i przeciwników przyszła pora na coś zupełnie nowego. Okazuje się, że Kratos trochę sobie pozwiedza.

REKLAMA

God of War Ragnarok umożliwi odwiedzenie wszystkich Dziewięciu Wymiarów

God of War Ragnarok — podróż do Svartalfheimu

W najnowszym wideo redaktor Game Informer zdradził szereg informacji na temat Svartalfheimu, czyli jednego z nieodkrytych dotąd wymiarów. Jest to mitologiczna kraina krasnoludów, przepełniona ichniejszą architekturą i technologią. Kratos i Atreus przemierzając to królestwo, będą nie tylko walczyć, ale także rozwiązywać zagadki logiczne wykorzystując przy tym wszystkie swoje atrybuty. Przykładowo, Kratos będzie mógł za pomocą Lewiatana zamrażać gejzery, a wykorzystując Ostrza Chaosu rozbijać zbiorniki z łatwopalną cieczą.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier kupić?

Poza Svartalfheimem Kratos wraz z synem odwiedzą inne mitologiczne wymiary. Reżyser nowej odsłony God of War — Eric Williams — w rozmowie z Game Informerem potwierdził, że w Ragnaroku dostępne będzie wszystkie Dziewięć Światów. Oznacza to, że główni bohaterowie poza nowymi krainami, powrócą także do tych, w których już byli w poprzedniej części serii z 2018 roku. Trzeba przyznać, że zapowiada się to naprawdę ciekawie.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!