God of War Ragnarok wypełniony jest nawiązaniami do innych gier. Gracze doceniają pomysł deweloperów

God of War Ragnarok Easter Egg

Nawiązania czy easter eggi obecne są w grach wideo niemal od samego początku ich istnienia. Nie inaczej jest w przypadku God of War Ragnarok, w którym znalazło się wiele ciekawych smaczków, które zaintrygowały graczy. Santa Monica Studios przygotowało nawet specjalne odniesienia do innych produkcji, które trafiły na konsole PlayStation.

Niektóre poematy Kvasira w God of War Ragnarok są jasnymi nawiązaniami do innych gier, które trafiły na konsole PlayStation

Grając w #GodofWarRagnarok, szukajcie wierszy Kvasira! Ich treść zawiera nawiązania do innych gier PlayStation 😉 pic.twitter.com/HqmD9GPzNe

— Szymon "Yohokaru" Baliński (@yohokaru) November 10, 2022

Grając w #GodofWarRagnarok, szukajcie wierszy Kvasira! Ich treść zawiera nawiązania do innych gier PlayStation 😉 pic.twitter.com/HqmD9GPzNe

— Szymon "Yohokaru" Baliński (@yohokaru) November 10, 2022

Przemierzając Dziewięć Światów mitologii nordyckiej Kratos i Atreus mogą natknąć się na poematy boga Kvasira. Są to co do zasady krótkie wiersze i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie treść niektórych z nich. Są one jasnymi nawiązaniami do innych produkcji, które trafiły na PlayStation. Co ciekawe, poematy napisane zostały w formie prawdziwych wierszy, więc tym bardziej cieszy ich napotykanie. Znaleźć można dzieła opisujące m.in. Days Gone, Death Stranding, The Order 1886 czy Bloodborne.

Przeczytaj też: Pad do telefonu — najlepsze modele

Gracze szybko znaleźli owe nawiązania i docenili kreatywność deweloperów ze studia Santa Monica. Nie ma też co się dziwić, twórcy bowiem faktycznie bardzo mocno się do tego przyłożyli. Dajcie znać w komentarzach czy już graliście i udało się Wam znaleźć te easter eggi!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!