God of War Ragnarok — polska premiera gry z wielkimi problemami

God of War: Ragnarok

Kratos i Atreus oficjalnie dzisiaj wyruszyli w podróż przez wszystkie Dziewięć Światów mitologii nordyckiej. Okazuje się jednak, że premiera God of War Ragnarok w Polsce obarczona jest całkiem poważnymi kłopotami. Od samego rana internauci skarżą się na liczne problemy związane m.in. z brakiem polskiej wersji językowej.

Polskie egzemplarze God of War Ragnarok nie zawierają rodzimego dubbingu

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok, Kratos i Thor

Przeglądając tematyczne grupy związane z grami, można natknąć się na informację jakoby God of War Ragnarok w wersji na PS4 i PS5 pozbawione były polskiego dubbingu. Sytuacja ta dotyczy egzemplarzy kupowanych zarówno w mniejszych sklepach, jak i w dużych sieciówkach. Według Sony problem ten może wynikać z faktu, że część placówek zaopatrywana jest przez czeskiego dystrybutora. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że według niektórych głosów polskie udźwiękowienie znajduje się w ukraińskich edycjach gry. Podczas pisania tego newsa trafiliśmy na informację jakoby polski dubbing był w wersjach o numerach PPSA08332 dla PS5 oraz CUSA34390 dla PS4. Warto mieć to na uwadzę podczas zakupu swojego egzemplarza.

Niestety, ale nie jest to jedyny kłopot, ponieważ zdarzają się także przypadki, kiedy gracze zamawiający przedpremierową wersję God of War Ragnarok nie otrzymali limitowanego kubka, który był wliczany w ich zamówienie. Powodem tego stanu rzeczy mają być problemy w logistyczne i będzie można je odebrać po otrzymaniu stosownej informacji.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Bez wątpienia jest to bardzo dziwna i dla wielu przykra sytuacja, bo premiera God of War Ragnarok była jedną z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Co prawda, sytuacja z brakiem polskiego dubbingu jest podstawą do reklamacji i otrzymania zwrotu, jednak nie rozwiązuje to w pełni problemu. Pozostaje mieć nadzieję, że zarówno Sony, jak i dystrybutorzy gry na nasz rynek podejmą kroki w celu naprawy tej pomyłki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!