Oprawa graficzna w God of War: Ragnarok została ulepszona. Wideo pokazuje poprawki

God of War Ragnarok

God of War: Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, mimo że dokładna data premiery produkcji Santa Monica Studio nie została jeszcze ujawniona. Twórcy cały czas pracują nad swoim tytułem, czego doskonałym przykładem jest dzisiejsze wideo. Pokazuje ono, że oprawa graficzna w God of War: Ragnarok uległa zauważalnej poprawie.

REKLAMA

Bardziej szczegółowa oprawa graficzna w God of War: Ragnarok

Porównanie grafiki w God of War: Ragnarok

Wczoraj twórcy God of War: Ragnarok pokazali, jakie opcje dostosowywania znajdą się w grze. Z kolei dzisiaj redakcja portalu Twisted Voxel przygotowała bardzo krótkie porównanie pokazujące starą i nową wersję gry. W nowszej wersji można dostrzec poprawki — oświetlenie jest teraz bardziej dopasowane do scenerii, twarze postaci są nieco bardziej wyraziste, a ponadto zaimplementowano nowe efekty, takie jak np. para z ust Kratosa, kiedy ten wypowiada swoją kwestię.

Przeczytaj także: Promocja na karty podarunkowe do PlayStation Store o wartości 100 zł

Na pierwszy rzut oka porównanie może sugerować downgrade, ale wystarczy się dobrze przypatrzeć, aby dostrzec ulepszenia. God of War: Ragnarok zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że gra ukaże się w 2022 roku, ale na dokładną datę premiery musimy jeszcze poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!