God of War Ragnarok — do sieci trafiły ogromne fabularne spoilery. Radzimy uważać

God of War: Ragnarok

Do premiery God of War Ragnarok zostało niewiele ponad dwa tygodnie. Wszyscy fani przygód Kratosa niecierpliwie wyczekują momentu, kiedy będą mogli uruchomić swoje egzemplarze i ponownie zanurzyć się w kolejną część przygód słynnego boga wojny. Trzeba jednak uważać, aby nie zepsuć sobie zabawy, bo w sieci pojawiły się „ogromne fabularne spoilery”.

Uwaga na spoilery z God of War Ragnarok

Do sieci trafiły fabularne spoilery z God of War Ragnarok, w tym ponad 60 screenów, oraz materiałów wideo obrazujących najważniejsze wydarzenia w grze. Podobno odpowiadać ma za to jeden z recenzentów, który dostał swój przedpremierowy egzemplarz i postanowił złamać nałożone na niego embargo. Niestety, niemal od razu pojawiły się osoby, które udostępniły wspomniane materiały na forach i grupach zrzeszających fanów tej produkcji. Dodatkowo w serwisie YouTube pojawiły się filmy przedstawiające m.in. jedną z kluczowych walk.

Przeczytaj też: Stare gry na PC i konsole

Jest to bez wątpienia duży problem dla Sony, Santa Monica Studio, ale także samych graczy. Firmy te od pierwszych zapowiedzi starały się za wszelką cenę chronić najważniejsze informacje na temat swojego nadchodzącego dzieła, zdradzając jedynie początkowy fragment historii. Wszystkim oczekującym na premierę God of War Ragnarok radzimy szczególnie uważać i trzymać się z dala od wątków i postów dotyczących tej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.