God of War Ragnarok gigantycznym sukcesem. Gra sprzedała się fenomenalnie

God of War Ragnarok

Santa Monica Studio ma ogromne powody do zadowolenia. Okazuje się bowiem, że kolejna odsłona przygód Kratosa, of War Ragnarok, sprzedało się fenomenalnie. Firma właśnie pochwaliła się bardzo dobrymi wynikami za pomocą Twittera.

11 milionów sprzedanych kopii God of War Ragnarok

God of War Ragnarok zdecydowanie było jedną z najgłośniejszych premier 2022 roku. Potwierdzają to także wyniki sprzedażowe gry, które zostały właśnie ujawnione przez Santa Monica Studio za pośrednictwem Twittera. Według przedstawionych danych, produkcję od listopada nabyło już 11 milionów graczy.

Zobacz też: Najlepsze gry strategiczne

Z całą pewnością rezultat ten można nazwać ogromnym sukcesem studia oraz wydawcy God of War Ragnarok, czyli Sony. Gra zaliczyła udany start, a liczba sprzedanych kopii robi tym większe wrażenie, gdy weźmie się pod uwagę, że tytuł jest ekskluzywny dla PS4 i PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.