God of War Ragnarok na kapitalnym fabularnym zwiastunie. Udostępniono klimatyczne screeny

God of War Ragnarok

W trakcie wczorajszego State of Play mogliśmy przyjrzeć się nowym materiałom z God of War Ragnarok. Obszerna przygoda nadchodzi wielkimi krokami, więc Sony wykorzystuje nadarzające się okazje na ujawnianie kolejnych szczegółów dotyczących gry.

God of War Ragnarok prezentuje się wyśmienicie!

Tym razem skupiono się na warstwie historii. Podczas zwiastuna możemy przyjrzeć się, jak Kratos i Atreus muszą sobie wzajemnie ufać – mimo wielu niewiadomych związanych z przeszłością Atreusa, Kratos nie poddaje się i chce pomóc swojej pociesze osiągnąć wyznaczony cel.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
God of War Ragnarok – trailer

Widzimy tutaj również Tyra, boga nordyckiego, który najwidoczniej będzie współpracował z Kratosem i Atreusem. Antagonistami będą m.in. Freya (matka Baldura) oraz Thor – ojciec Magniego i Modiego. Można jednak zakładać, że podczas rozgrywki znajdziemy więcej wrogów, jak i sojuszników.

Kontroler DualSense – God of War Ragnarok

Sprawdź też: Kody do GTA 5

Możemy spojrzeć na klimatyczne ujęcia z God of War Ragnarok, ale nie możemy zapominać również o specjalnym kontrolerze przygotowanym z myślą o premierze produkcji Santa Monica Studio. Nowy pad DualSense prezentuje się zacnie, a jego premiera jest zapowiedziana na 9 listopada 2022 roku, czyli ten sam dzień, kiedy światło dzienne ujrzy God of War Ragnarok.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.