God of War Ragnarok na kapitalnym fabularnym zwiastunie. Udostępniono klimatyczne screeny

God of War Ragnarok

W trakcie wczorajszego State of Play mogliśmy przyjrzeć się nowym materiałom z God of War Ragnarok. Obszerna przygoda nadchodzi wielkimi krokami, więc Sony wykorzystuje nadarzające się okazje na ujawnianie kolejnych szczegółów dotyczących gry.

REKLAMA

God of War Ragnarok prezentuje się wyśmienicie!

Tym razem skupiono się na warstwie historii. Podczas zwiastuna możemy przyjrzeć się, jak Kratos i Atreus muszą sobie wzajemnie ufać – mimo wielu niewiadomych związanych z przeszłością Atreusa, Kratos nie poddaje się i chce pomóc swojej pociesze osiągnąć wyznaczony cel.

God of War Ragnarok – trailer

Widzimy tutaj również Tyra, boga nordyckiego, który najwidoczniej będzie współpracował z Kratosem i Atreusem. Antagonistami będą m.in. Freya (matka Baldura) oraz Thor – ojciec Magniego i Modiego. Można jednak zakładać, że podczas rozgrywki znajdziemy więcej wrogów, jak i sojuszników.

Kontroler DualSense – God of War Ragnarok

Sprawdź też: Kody do GTA 5

Możemy spojrzeć na klimatyczne ujęcia z God of War Ragnarok, ale nie możemy zapominać również o specjalnym kontrolerze przygotowanym z myślą o premierze produkcji Santa Monica Studio. Nowy pad DualSense prezentuje się zacnie, a jego premiera jest zapowiedziana na 9 listopada 2022 roku, czyli ten sam dzień, kiedy światło dzienne ujrzy God of War Ragnarok.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!