God of War vs God of War Ragnarok – porównanie graficzne gier Santa Monica Studios

God of War Ragnarok

Do premiery God of War Ragnarok zostały już tylko dwa dni. Zanim nowa produkcja Santa Monica Studios ujrzy światło dzienne, gracze mają okazję zobaczyć, jak wiele faktycznie zmieniło się od 2018 roku. Powstało porównanie graficzne God of War 2018 i God of War Ragnarok.

God of War Ragnarok graficznie prezentuje się jeszcze lepiej

Porównanie graficzne God of War i God of War Ragnarok

Na powyższym materiale ElAnalistaDeBits można zobaczyć porównanie God of War 2018 z God of War Ragnarok. Autor przykuwa sporą uwagę do detali i przygląda się bardzo wielu aspektom obu gier. Widzimy porównania obu map, modeli postaci, jak i fizyki śniegu czy animacji różnych ataków Kratosa.

God of War wciąż wygląda oczywiście bardzo dobrze, ale porównanie z Ragnarok pokazuje, jak wiele zmieniło się przez ostatnie cztery lata. Nowa produkcja wypada lepiej na niemalże każdym zestawieniu, co powinno ucieszyć graczy wyczekujących premiery.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

God of War Ragnarok zadebiutuje 9 listopada na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Pierwsze recenzje gry zapowiadają świetną, przyjemną dla oka produkcję, która bierze rozwiązania z 2018 roku i wynosi je na jeszcze wyższy poziom.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!