God of War vs God of War Ragnarok – porównanie graficzne gier Santa Monica Studios

God of War Ragnarok

Do premiery God of War Ragnarok zostały już tylko dwa dni. Zanim nowa produkcja Santa Monica Studios ujrzy światło dzienne, gracze mają okazję zobaczyć, jak wiele faktycznie zmieniło się od 2018 roku. Powstało porównanie graficzne God of War 2018 i God of War Ragnarok.

God of War Ragnarok graficznie prezentuje się jeszcze lepiej

Porównanie graficzne God of War i God of War Ragnarok

Na powyższym materiale ElAnalistaDeBits można zobaczyć porównanie God of War 2018 z God of War Ragnarok. Autor przykuwa sporą uwagę do detali i przygląda się bardzo wielu aspektom obu gier. Widzimy porównania obu map, modeli postaci, jak i fizyki śniegu czy animacji różnych ataków Kratosa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

God of War wciąż wygląda oczywiście bardzo dobrze, ale porównanie z Ragnarok pokazuje, jak wiele zmieniło się przez ostatnie cztery lata. Nowa produkcja wypada lepiej na niemalże każdym zestawieniu, co powinno ucieszyć graczy wyczekujących premiery.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

God of War Ragnarok zadebiutuje 9 listopada na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Pierwsze recenzje gry zapowiadają świetną, przyjemną dla oka produkcję, która bierze rozwiązania z 2018 roku i wynosi je na jeszcze wyższy poziom.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.