GoldenEye 007 z rychłą premierą w Xbox Game Pass? Insider sugeruje, że zagramy lada moment

GoldenEye 007 Remastered

Wczoraj Microsoft ujawnił pierwszą część styczniowych gier w Xbox Game Pass. Na liście zabrakło co prawda zapowiedzianego w zeszłym roku remastera GoldenEye 007, ale według popularnego insidera, gra może zadebiutować w abonamencie Microsoftu jeszcze w tym miesiącu. Fani przygód Jamesa Bonda powinni mieć się na baczności!

Remaster GoldenEye 007 z rychłą premierą w Xbox Game Pass?

👀🔥 SCOOP 🚨

Finales de Enero = Goldeneye 007 ⏰ pic.twitter.com/99xDqYX4e9

— eXtas1s | #Xbox #Bethesda #ActivisionBlizzard (@eXtas1stv) January 11, 2023

👀🔥 SCOOP 🚨

Finales de Enero = Goldeneye 007 ⏰ pic.twitter.com/99xDqYX4e9

— eXtas1s | #Xbox #Bethesda #ActivisionBlizzard (@eXtas1stv) January 11, 2023

Według informatora kryjącego się pod pseudonimem eXtas1stv, który od dłuższego czasu zajmuje się publikowaniem zakulisowych informacji na temat działań m.in. Microsoftu, pod koniec stycznia 2023 roku ma dojść do premiery GoldenEye 007 (zapewne chodzi tu o odświeżone wydanie). Jeżeli doniesienia mężczyzny okażą się trafione, to w ciągu najbliższych 20 dni remaster zawita też do biblioteki Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Oczywiście trzeba zaznaczyć, że na ten moment nie można brać tych informacji za pewnik. Jeżeli jednak w styczniu faktycznie mielibyśmy doczekać się premiery GoldenEye 007, to w ciągu najbliższych dwóch tygodni powinniśmy otrzymać więcej informacji od Microsoftu albo Rare. Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć, że faktycznie lada moment otrzymamy odświeżone wydanie przygód Agenta 007!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z