Nowy gameplay z Gord ze słowiańskim klimatem! Polska gra zabiera do mrocznego świata fantasy

Gord

Gord to polski tytuł strategiczny, za którym stoi zespół Covenant.dev. Za produkcję odpowiadają weterani polskiej branży gier, w tym byli pracownicy CD Projekt RED, 11 bit studios czy Flying Wild Hog. Teraz twórcy udostępnili nowy fragment rozgrywki, który ukazuje wersję gry przeznaczoną na konsole.

Gameplay z Gord prezentuje fragmenty gry z Xbox Series X|S

Gameplay z Gord

Udostępniony przez polskie studio Covenant.dev krótki gameplay z Gord przedstawia wersję produkcji przeznaczoną na konsole Xbox Series X|S. Jak możemy zauważyć, gra w mrocznym świecie fantasy charakteryzuje się słowiańskim klimatem. Fragment rozgrywki prezentuje, jak tytuł został przystosowany do sterowania za pomocą kontrolera.

W ramach przypomnienia Gord jest nadchodzącą strategiczną grą, w której zadaniem gracza jest rozwój osady. To oczywiście nie wszystko – twórcy przygotowali różnorodne zadania, niestandardowe scenariusze z proceduralnym generowaniem poziomów czy wpływające na rozgrywkę systemy zdrowia psychicznego. Całość zapowiada się naprawdę obiecująco.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Wiedźmin 3

Na koniec warto wspomnieć, że Gord zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje już 17 sierpnia 2023 roku. Jest to pierwsza produkcja studia Covenant.dev.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.