Gotham Knights błyszczy na kolejnym trailerze. Nightwing w akcji

Gotham Knights

Premiera Gotham Knights jest zapowiedziana na 25 października 2022 roku, więc twórcy coraz bardziej promują swoją produkcję, która pozwoli nam wcielić się w Rycerzy Gotham i oczyścić ulice miasta ze szkodzących mieszkańcom osobników.

Nightwing z Gotham Knights w akcji!

Gotham Knights Trailer

Materiał prosto z Summer Game Fest 2022 przedstawia w akcji jednego z protagonistów – Nightwinga. Na wyżej podlinkowanym filmie możemy przyjrzeć się jego umiejętnościom, a także sposobie neutralizowania przeciwników. Jedno jest pewne – nie przebiera on w swoich sztuczkach.

Warto przypomnieć, że Gotham Knights nie zadebiutuje – wbrew pierwszym zapowiedziom – na PS4 i Xbox One. Twórcy zrezygnowali z tworzenia wersji na poprzednią generację konsol, aby zapewnić odbiorcom jak najlepszą jakość.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z