Gothic Classic Khorinis Saga na Nintendo Switch już dostępna! Dwie kultowe gry w jednym pudełku i dobrej cenie

Gothic Classic Khorinis Saga

THQ Nordic zaskoczyło niektórych, wydając nie tak dawno dwie pierwsze odsłony serii Gothic na konsole Nintendo Switch. Przygody Bezimiennego na wyspie Khorinis całkiem nieźle radziły sobie na przenośnym sprzęcie, choć nadal nie można powiedzieć, aby były to porty wolne od wad. Jeśli ktoś jeszcze nie zdołał zakupić swoich egzemplarzy, to wydawca gry przygotował teraz coś zdecydowanie wartego uwagi.

Gothic Classic Khorinis Saga już dostępne

Gothic Classic Khorinis Saga to pakiet dwóch gier — Gothic oraz Gothic II z dodatkiem Noc Kruka — wydany w formie pudełkowej na konsole Nintendo Switch. W ramach jednego zakupu zyskujemy więc dostęp do dwóch portów kultowych w naszym kraju gier, które można zabrać ze sobą w podróż, albo po prostu cieszyć się nimi na ekranie telewizora z poziomu swojej kanapy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Samych gier nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, wszakże są to klasyki nad klasykami, które po dziś dzień cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wspomniane Gothic Classic Khorinis Saga dostępne jest w THQ Nordic Store w cenie 39,99 euro, czyli w przeliczeniu ok. 170 zł. Mowa więc o niższych kosztach niż w przypadku zakupu obu odsłon osobno, te wycenione są na kwotę 29,99 euro za sztukę.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem kompletnego wydania i nie wiecie, czy warto zainteresować akurat tym pakietem, to zapoznajcie się z naszą recenzją Gothic II Classic Complete. Znajdą się chętni na taki zestaw? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Komunikat prasowy: PLAION Info

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.