Gothic Classic Khorinis Saga zapowiedziane! Kompletne wydanie zmierza na Switcha

Gothic Classic Khorinis Saga

Niedawno ruszyły preordery na kolekcjonerkę Gothic Remake, ale w samej serii dzieje się sporo więcej. Przykładem tego jest Gothic Classic Khorinis Saga. Kompletne wydanie trafi na Nintendo Switch.

Gothic Classic Khorinis Saga – zapowiedź, data premiery

Gothic Classic – zwiastun

Gothic Classic Khorinis Saga to zapowiedziana dziś kolekcja pierwszej i drugiej odsłony serii. Kompletne wydanie dotyczy portów na Nintendo Switch i na tę konsolę też trafi.

Jak informuje THQ Nordic, za Gothic Classic Khorinis Saga zapłacimy 39,99 euro. Przekłada się to na około 172,33 zł.

Wydawca ujawnił również datę premiery wydania. Te zadebiutuje już 27 czerwca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety z komunikatu THQ Nordic nie wynika, aby obydwa porty doczekały się jakichkolwiek większych usprawnień. Warto przypomnieć, że te uległy dosyć sporej krytyce, co można sprawdzić również za sprawą naszej recenzji drugiej odsłony sagi na „Pstryczku”.

Niemniej to wciąż kultowy Gothic. Classic Khorinis Saga z pewnością znajdzie więc wielu nabywców.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.