Gothic II Complete Classic na pierwszym zwiastunie! Kultowe RPG trafi wkrótce na Nintendo Switch

Gothic II Complete Classic Nintendo Switch

W zeszłym tygodniu użytkownicy Nintendo Switch doczekali się premiery Gothic Classic. THQ Nordic najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa. Dosłownie kilka minut temu wydawca podzielił się bowiem wiadomością, która z pewnością ucieszy miłośników produkcji studia Piranha Bytes korzystających z hybrydowej konsoli Nintendo. Okazuje się, że jeszcze w tym roku posiadacze wspomnianej platformy będą mieli okazję zagrać w Gothic II Complete Classic.

Gothic II Complete Classic z datą premiery na Nintendo Switch. THQ Nordic prezentuje zwiastun i dzieli się szczegółami

Gothic II Complete Classic – pierwszy zwiastun wersji na Nintendo Switch

THQ Nordic poinformowało, że Gothic II Complete Classic zadebiutuje na Nintendo Switch dokładnie 29 listopada 2023 roku. Gra jest już dostępna w Nintendo eShop w promocyjnej cenie 23,99 dolarów (około 105 złotych). W sklepie wydawcy można również składać zamówienia przedpremierowe na wersję pudełkową, którą wyceniono na 29,99 euro (około 138 złotych).

Do sieci trafił już pierwszy zwiastun Gothic II Complete Classic na Nintendo Switch, który znajdziecie powyżej. THQ Nordic podkreśla też, że nadchodzące wydanie zawierać będzie nie tylko podstawową wersję kultowego RPG-a z 2002 roku, ale także rozszerzenie Noc Kruka. Nie zapomniano również o zmianach w interfejsie i sterowaniu, które pozwolą posiadaczom hybrydowej konsoli Nintendo w pełni cieszyć się wspomnianą produkcją.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 7000 zł

Na koniec warto dodać, że Gothic II Complete Classic na Nintendo Switch dostępne będzie w pełnej polskiej wersji językowej. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli więc cieszyć się zarówno rodzimymi napisami, jak i dubbingiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.