Kultowy Gothic zmierza na Nintendo Switch! Poznaliśmy cenę i datę premiery nowej odsłony gry

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, powoli powstaje Gothic Remake. Deweloperzy z THQ Nordic przygotowali nawet podcast, w którym co jakiś czas przekazują wieści dotyczące produkcji. Jednak jak się okazuje, inne, klasyczne wydanie Gothica wkrótce trafi na popularną hybrydową konsolę Nintendo Switch.

Gothic Classic na Nintendo Switch zadebiutuje już we wrześniu 2023

Zwiastun Gothic Classic na Nintendo Switch

Właśnie pojawiły się świetne wieści dla wszystkich fanów przygód Bezimiennego – kultowy RPG powróci w nowej odsłonie na konsoli Nintendo Switch. Jak zapowiedziało THQ Nordic, Gothic Classic pojawi się na hybrydowym sprzęcie już 28 września 2023 roku. Gra została wyceniona na 29,99 euro (około 134 złote).

Gothic Classic ma charakteryzować się doskonałą wydajnością, a także dobrze dostosowanym interfejsem użytkownika i sterowaniem. Lista zmian, które pojawią się w nowym wydaniu, jest długa, a wśród nich znajdziemy między innymi ulepszenia AI czy poprawki fabularne.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Gothic Classic

Takie wieści z pewnością ucieszą fanów kultowego RPGa, którzy chcieliby powrócić do królestwa Myrtany na konsolach Nintendo Switch. A czy Wy macie zamiar zagrać w Gothic Classic na handheldzie Nintendo? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.