Gothic Remake z grywalnym demo na gamescom 2024! THQ Nordic pojawi się na niemieckich targach

Gothic Remake

Wszyscy, którzy nadal czekają na jakiekolwiek wieści związane z Gothic Remake, w ostatnich miesiącach nie mieli łatwego życia. Ujawniona jakiś czas temu edycja kolekcjonerska, która dotyczy gry, która nie tyle nie ma daty premiery, ile nawet nie doczekała się gameplayu dla wielu osób przelała czarę goryczy, przeciągając cierpliwość wobec twórców do samych granic. Niedługo jednak ta niezbyt dobra passa może się odwrócić, bo twórcy zamierzają wreszcie pokazać nam nieco więcej.

Gothic Remake będzie można sprawdzić na targach gamescom 2024

Zwiastun Gothic Remake

Zgodnie z najnowszym komunikatem prasowym przekazanym przez THQ Nordic, firma pojawi się na tegorocznych targach gamescom 2024. Co najważniejsze, nie pojawi się tam z pustymi rękoma, bo zgodnie z zapowiedziami, na imprezie będzie okazja zagrać w wyczekiwane demo Gothic Remake. Jest to dość dobra wiadomość, zwłaszcza że od dłuższego czasu twórcy nie uraczyli nas w zasadzie niczym konkretnym w sprawie tego remaku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym na stanowisku wydawcy możemy spodziewać się możliwości ogrania kilku innych gier. W komunikacie wspomniano dodatkowo o Titan Quest 2 oraz Disney Epic Mickey Rebrushed. Pikanterii dodają jeszcze dwie dodatkowe pozycje, które do tej pory nie zostały ujawnione. To ma nastąpić jeszcze przed samym startem targów gamescom 2024.

Bardzo możliwe, że wszystkie trapiące graczy wątpliwości względem Gothic Remake i innych gier od tego wydawcy zostanie rozwiana podczas wydarzenia THQ Nordic Showcase, które odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku.

Jeśli zaś, ktoś wybiera się osobiście na niemieckie targi, to THQ Noridc będzie miało swoje stoisko w hali 7.1, na stoisku A11/B10. Czekacie na ujawnienie gameplayu z Gothic Remake? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa: Plaion

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.