Kolejne materiały z Gothic Remake już wkrótce! Twórcy chcą zapewnić „grę wysokiej jakości”

Gothic Remake

Gothic Remake to jeden z tych projektów, na które czeka się od dawna, a zarazem ma się wobec niego naprawdę sporo obaw. Ostatnimi czasy twórcy raczyli nas całkiem ciekawymi grafikami koncepcyjnymi bestii, które Bezimienny napotka na swojej drodze. Nowe informacje wskazują, że niebawem powinno pojawić się ich jeszcze więcej.

Alkimia Interactive może niedługo może uraczyć nas nowymi grafikami z Gothic Remake

Gothic Remake screen z discorda
Wpis T-Moor’a z discordowego serwera Gothic

Na discordowym serwerze serii Gothic prowadzonym przez Alkimia Interactive sekcji poświęconej polskiej społeczności dość często udziela niejaki T-Moor, a więc community manager Alkimia Interactive. Podczas jednej z ostatnich pogawędek ze społecznością wyznał, że wkrótce może pojawić się więcej grafik prezentujących Gothic Remake.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiem, co masz na myśli i z tego, co wiem, wkrótce planowana jest aktualizacja zrzutów ekranu itp. Najważniejsze jest to, aby gra okazała się ostatecznie grą wysokiej jakości.

T-Moor

Same grafiki to może niewiele, ale w obliczu tego, że ostatnimi czasy raczej niewiele wiemy na temat postępów prac lepsze to niż nic. Pewnym optymizmem napawa fakt, że twórcy na każdym kroku podkreślają, że zależy im na dowiezieniu projektu o wysokiej jakości. To wymaga czasu i zapewne nieco spokoju.

Data premiery Gothic Remake pozostaje nieznana, co prawda wiele mówi się o debiucie w 2024 roku, ale aktualnie nic na to nie wskazuje. Trzeba więc czekać i liczyć, że ekipa Alkimia Interactive zaskoczy nas i już niebawem wyruszymy w odświeżoną przygodę z Bezimiennym w roli głównej.

Źródło: Własne

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.