Gothic Remake wygląda fantastycznie na trailerze. Gra nareszcie została przedstawiona

Gothic Remake

Od dłuższego czasu barceloński oddział THQ Nordic dłubie przy remake’u Gothica. Prace idą powoli do przodu, a w trakcie sierpniowego THQ Nordic Showcase 2022 mogliśmy rzucić okiem na to, jakie postępy poczynili deweloperzy od ostatniej prezentacji gry.

REKLAMA

Gothic Remake na THQ Nordic Showcase 2022 wygląda klimatycznie

Gothic Remake – trailer

Gothic Remake podczas owego wydarzenia otrzymał trailer, który przedstawia ciężko pracujących ludzi m.in. w kopalni. Muszą się oni zmagać z potworami grasującymi po całym świecie. Potwierdzono w międzyczasie, że będziemy mieli do czynienia z pełnym odświeżeniem, w którym nie zabraknie chociażby ulepszonego systemu walki.

Sprawdź też: Wszystko o ray tracingu

Jest jeszcze za wcześnie, aby zdradzić datę premiery gry. Twórcy z THQ Barcelona potrzebują więcej czasu, a mówi się, że tytuł pojawi się na półkach sklepowych nawet dopiero w 2024 roku. W Gothic Remake zagramy na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać