Twórcy Gothic Remake najwyraźniej szykują się do premiery! Data debiutu zostanie wkrótce ujawniona?

Gothic Remake

Mało jest gier, które wśród polskich graczy rozbudzają tak dużo emocji i oczekiwań, tak jak robi to Gothic Remake. W połowie marca twórcy zapowiadali wielką „niespodziankę”, którą okazała się nowa okładka produkcji, a która raczej nie przypadła wielu odbiorcom do gustu. Nowe ruchy ze strony deweloperów odpowiedzialny za ten remake, wskazują, że niebawem doczekamy się prawdziwej bomby.

Twórcy Gothic Remake zmieniają grafiki w karcie produktu na Steam

Gothic Remake
Gothic Remake

Deweloperzy z Alkimia Interactive już od dłuższego czasu nie podzielili się z nami żadnymi konkretami, które mogłyby ujawniać jakiekolwiek dodatkowe informacje na temat gry. Teraz jednak może nastąpić pewien przełom, bo karta produktu Gothic Remake na Steamie została całkowicie zaktualizowana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy zdecydowali się wreszcie dodać szereg grafik oraz materiałów filmowych, które w ciągu ostatnich miesięcy udostępniane były w social mediach oraz oficjalnym serwerze Discrod poświęconym serii Gothic. Co ciekawe, z jakiegoś powodu nie zdecydowano się na usunięcie starych grafik jeszcze z czasów Playable Teasera.

Reszta informacji pozostała taka sama jak do tej pory, jednak taki ruch ze strony deweloperów może zwiastować, że już niebawem dowiemy się czegoś więcej na temat gry. Na pewno najważniejszą informacją byłaby oczywiście data premiery Gothic Remake. Na razie jednak musimy zadowolić się dopiskiem „Wkrótce dostępne”.

Źródło: Steam

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.