Gothic Remake na nowym zwiastunie! Trailer pokazuje brutalne realia życia w Starym Obozie

Gothic remake

Gothic Remake to niesamowicie wyczekiwana produkcja, której data premiery wciąż nie jest znana. Niemniej dzisiaj podczas wydarzenia THQ Nordic Showcase 2023 wydawca postanowił zaostrzyć apetyt graczy, prezentując zupełnie nowy zwiastun nowego wydania przygód Bezimiennego. Potencjalny hit studia Alkimia Interactive prezentuje się naprawdę interesująco.

Gothic Remake – nowy zwiastun i Stary Obóz w roli głównej

Zwiastun Gothic Remake

Podczas dzisiejszego wydarzenia THQ Nordic Showcase nie mogło zabraknąć nadchodzącego odświeżenia przygód Bezimiennego. Zaprezentowano nowy zwiastun, ale niestety nadal nie podano daty premiery.

Niemniej trzeba się cieszyć z tego co mamy, a mamy świeży trailer, który został stworzony na silniku gry. Ponad 2-minutowy materiał pokazuje brutalne realia życia w Starym Obozie, które zdecydowanie nie należą do najbardziej komfortowych – nie brakuje tu bójek ani typów spod ciemnej gwiazdy, a na każdym kroku trzeba się oglądać za siebie.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Gothic Remake

Należy uczciwie przyznać, że wszystko ywygląda niezwykle klimatycznie, ale też nieco „drewnianie” – niemniej w końcu „drewno” to wizytówka Gothica, dlatego można powiedzieć, że przynajmniej w tym aspekcie odświeżenie będzie wierne oryginałowi. Gothic Remake trafi na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.