Gracze narzekają na nową postać w Death Stranding 2. Hideo Kojima publikuje wytłumaczenie

Hideo Kojima kukiełka

Po ostatniej prezentacji Death Stranding 2 na imprezie State of Play większość graczy bardzo entuzjastycznie podchodzi do nadchodzącego dzieła Hideo Kojimy. Jednak znajdują się także gracze, którzy narzekają na pewien element tej prezentacji. Owym elementem okazuje się być jedna z zaprezentowanych nowych postaci.

Death Stranding 2 z negatywnymi opiniami na temat jednej z zaprezentowanych postaci

Konkretnie chodzi o tajemniczą kukiełkę, która towarzyszy głównemu bohaterowi w podróży. Co poniektórym nie podoba się fakt, że owa kukła animowana jest w mniejszej ilości klatek niż pozostałe elementy gry. Swoje niezadowolenie gracze wyrazili w komentarzach, na co zareagował sam Hideo Kojima.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W serwisie X twórca wytłumaczył, że zabieg, który sprawia, że kukiełka animowana jest w mniejszej ilości klatek na sekundę, został użyty celowo. Ma on za zadanie nadać unikatowy charakter przedstawionej postaci, a zarazem bazuje na ruchach prawdziwych kukiełek, lalek bunraku czy lalek brzuchomówców.

Death Stranding 2: On the Beach to kolejna gra Hideo Kojimy, w której można się spodziewać wdrożenia wielu nietypowych i oryginalnych zabiegów. Premiera produkcji zapowiedziana została na 2025 rok.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.