Gran Turismo 7 w 120 FPS na PlayStation 5! Zwiastun pokazuje co otrzymamy w marcowej aktualizacji

Gran Turismo 7

Polyphony Digital nie zawodzi swoich fanów. Studio opublikowało zwiastun, który pokazuje, co otrzymają gracze w najnowszej aktualizacji. Gran Turismo 7 będzie dostępne w 120 FPS na konsolach PlayStation 5.

Polyphony Digital zaoferuje graczom Gran Turismo 7 rozgrywkę w 120 FPS. Zawartość aktualizacji na marzec 2023

Zwiastun aktualizacji Gran Turismo 7

Najważniejszą zmianą, jaką zapowiedzieli deweloperzy Gran Turismo 7, jest wsparcie dla 120 FPS. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników PlayStation 5, ponieważ będą oni mogli liczyć na rozgrywkę w bardzo wysokiej płynności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Polyphony Digital poinformowało na swojej stronie, że gra otrzyma także wiele innych nowości. Gracze dostaną do dyspozycji dwa nowe tory, całkowicie nowe zawody oraz samochody.

Nadchodzące samochody:

  • Audi RS 5 Turbo DTM ’19,
  • Mazda3 X Burgundy Selection ’19,
  • Porsche 959 ’87,
  • Porsche Carrera GTS (904) ’64,
  • Toyota Alphard Executive Lounge ’18.

Nadchodzące tory i zawody:

  • Nurburgring – Japanese 4WD Challenge 600 i World Touring Car 800,
  • Kyoto Driving Park – Porsche Cup,
  • Tokyo Expressway – Japanese 4WD Challenge 600.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki do komputera

Aktualizacja zostanie udostępniona 30 marca 2023 roku, czyli już jutro. Jak podoba Wam się zwiastun? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.