Gran Turismo 7 może doczekać się sporej aktualizacji. Twórcy planują więcej niż tylko nowe auta?

Gran Turismo 7 Mercedes

Aktualizacje do Gran Turisomo 7 pojawiają się cyklicznie, ale ta prawdopodobnie będzie inna. Możemy spodziewać się, że lipcowy update okaże się większy od standardowych. Deweloperzy planują bowiem zaprezentować ją na wydarzeniu live.

Lipcowa aktualizacja do Gran Turismo 7 na wydarzeniu live

Zawody e-sportowe Gran Turismo World Series 2024 zostaną rozegrane 6 lipca w Montrealu. Poza rozgrywkami gracze będą mogli też zobaczyć wprowadzenie do lipcowej aktualizacji siódmej odsłony serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oznacza to, że być może deweloperzy planują wprowadzenie większych zmian. Dotychczasowe uaktualnienia były bowiem ogłaszane za sprawą postów w social media, a ta pojawi się na wydarzeniu transmitowanym na żywo.

Zazwyczaj aktualizacje dotyczą pewnych drobnostek, takich jak nowe samochody czy menu do GT Cafe. Ciekawe więc, co twórcy zaoferują nam tym razem.

Przypomnijmy, że Gran Turismo 7 pojawiło się na rynku 4 marca 2022 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na PS4 i PS5.

Źródło: Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.