Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition w Xbox Game Pass od dnia premiery!

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition

Rockstar udostępnił dziś pierwszy zwiastun Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, czyli zestawu składającego się z trzech kultowych gier w odświeżonej oprawie. Przy okazji firma poinformowała, że subskrybenci Xbox Game Pass zagrają w jedną z nich zupełnie za darmo i to w dniu premiery. Mowa oczywiście o Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition.

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition to zremasterowana edycja Grand Theft Auto: San Andreas, w której poprawiono m.in. oświetlenie i tekstury, a także zwiększono pole widzenia oraz wprowadzono sterowanie znane z GTA V. Tak jak w oryginalne, ponownie wcielimy się w postać niejakiego Carla Johnsona, który powrócił do rodzinnego Los Santos, by niedługo później zostać wrobionym w morderstwo.

Premiera Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition odbędzie się 11 listopada 2021 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Co ciekawe, za pośrednictwem Microsoft Store instalację można rozpocząć już teraz; całkowita waga odświeżonego San Andreas to ok. 27 GB, ale w momencie publikacji tego tekstu pobiera się tylko nieco ponad 280 MB.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z