Greedfall 2 we wczesnym dostępie. Znamy datę wydania gry

Greedfall 2

Gredfall 2 to bez wątpienia jedna z tych pozycji, której wyczekują fani RPG. Gra znajdzie się we wczesnym dostępie już niedługo. Wydawca podał nam już oficjalną datę.

Greedfall 2 – data premiery we wczesnym dostępie

Zwiastun Greedfall 2

Wczesny dostęp jest rozwiązaniem, które pomaga twórcom dopracować swoje dzieło przed oficjalną premierą. Z rozwiązania tego skorzysta też Greedfall 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca gry poinformował, że znajdzie się ona we wczesnym dostępie już 24 września 2024 roku. Naturalnie ten pojawi się wyłącznie za sprawą Steama.

Pełnoprawna wydania produkcji zostanie ogłoszona później. Wtedy trafi ona również na PS5, Xboxy Series X|S i prawdopodobnie do pozostałych sklepów dystrybucji cyfrowej na PC.

Greedfall 2 zaoferuje nam możliwość stworzenia własnej postaci i rekrutacji drużyny. Poza tym deweloperzy obiecują nam też RPG-a, w którym nasze decyzje mają znaczenie, a gracze będą musieli się uciekać także do umiejętności dyplomacji czy manipulacji.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.