Greedfall 2 na nowym zwiastunie! Twórcy ujawnili plan rozwoju gry

Greedfall 2

Wiemy już, że Greedfall 2 trafi do wczesnego dostępu już latem tego roku. W międzyczasie twórcy gry ujawnili plan jej rozwoju. Towarzyszył mu także jej nowy zwiastun.

Greedfall 2 – zwiastun, roadmapa rozwoju

Zwiastun Greedfall 2

Greedfall 2 jest pozycją, na którą oczekują fani gier RPG. Zdecydowanie więc warto mieć tę grę na oku.

Warto napomnieć, że ostatnio pojawił się jej nowy zwiastun, który zatytułowano jako „Doneigada”. Materiał można obejrzeć klikając powyżej.

Tymczasem publikacji trailera towarzyszyła też mapa rozwoju Greedfall 2. Na razie latem we wczesnym dostępie gra zaoferuje pierwszy rozdział głównej fabuły, pierwszych towarzyszy i Teer Fradee, Ryhnię, oraz Uxantis.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W bliżej nieokreślonym czasie trafi do niej również jeszcze więcej towarzyszy, nowe regiony, zadania główne oraz poboczne, umiejętności, opcje dostosowywania i wiele więcej. Jest na co czekać!

Na końcu przypomnijmy, że Greedfall 2 na razie zadebiutuje we wczesnym dostępie na PC. Później planowane są także wydania na PS5 i Xboxy Series X|S.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.