Grounded doczeka się nowej aktualizacji. Grę czeka sporo zmian

Grounded

Grounded powoli zmierza na inne konsole. To dobra okazja, aby gra otrzymała nową aktualizację. Ta ma być finalną wersją rozwojową gry.

Grounded – nowa aktualizacja

Grounded okazało się sporym hitem. Już w 2022 roku informowaliśmy, że grze udało się przyciągnąć miliony graczy. Nic więc dziwnego, że twórcy nadal o nią dbają i już szykują dla nas nową aktualizację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ta przygotuje dla nas tryb Nowej Gry+. Poza tym zadba też o naprawę błędów, nowe osiągnięcia i warianty broni oraz wiele więcej. Nowy update ma być „ostatecznym”, więc oczekujemy naprawdę spora dawka zmian.

Przypomnijmy, że Grounded to jedna z pierwszych gier Xboxa, która trafi na inne platformy. Zostało już bowiem potwierdzone, że produkcja ta trafi na PS4, PS5 i Nintendo Switch już 16 kwietnia.

Tymczasem zaznaczmy, że pierwotnie gra ta zadebiutowała we wrześniu 2022 roku. Wtedy to ukazała się na PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Najnowsza aktualizacja zawita do gry już wkrótce. Datę jej wdrożenia wyznaczono na 16 kwietnia, czyli dzień debiutu na innych platformach.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.