Grounded do przetestowania za darmo! Twórcy zapraszają do gry z okazji nowej aktualizacji

grounded

Grounded to stworzona przez studio Obsidian Entertainment przygodowa gra akcji. Produkcja cieszy się sporą popularnością, a prawie 49 tysięcy ocen na platformie Steam jest bardzo pozytywnych. Teraz, z okazji wydania dużej aktualizacji 1.3, twórcy zapraszają do przetestowania Grounded całkowicie za darmo.

Gracze mogą wypróbować Grounded za darmo do 16 listopada

Zwiastun aktualizacji Make It and Break It

Produkcja Obsidian Entertainment otrzymała właśnie dużą aktualizację o numerze 1.3. W Grounded pojawił się między innymi nowy tryb o nazwie Playgrounds, który pozwala tworzyć własne mapy i oferuje całą masę przedmiotów. Dodatkowo w grze znajdziemy nowe narzędzia takie jak przyciski, przełączniki, dźwignie, liczniki czasu czy lasery, które ożywią nasze „place zabaw”.

Grounded zostało również urozmaicone o dwie nowe mapy do wyboru. Ponadto wprowadzono ulepszenia rozgrywki, nowy interfejs mapy czy elementy budowlane, a także zadbano o poprawki błędów i balans. Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie gry.

Z okazji wypuszczenia łatki Obsidian zaprasza graczy do darmowego wypróbowania Grounded do 16 listopada 2023. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy zalogować się na swoje konto Steam i odnaleźć tytuł na platformie.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

W ramach przypomnienia Grounded zadebiutowało 27 września 2022 roku. Jak informowali twórcy, produkcja przekroczyła próg 10 milionów graczy zaledwie w tydzień.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.