[Akt.] Październikowe gry w Games with Gold ujawnione

Resident Evil Code: Veronica X

Wrzesień powoli dobiega końca, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że Microsoft właśnie ujawnił październikowe gry w Games with Gold. W przyszłym miesiącu na subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate czekają m.in. takie tytuły jak Resident Evil Code: Veronica X i Castlevania: Harmony of Despair. Poniektórzy z pewnością się ucieszą!

REKLAMA

Gry w Games with Gold na październik 2021

Games with Gold październik 2021
Oferta Games with Gold na październik 2021

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Na październik Microsoft jak zawsze przygotował aż cztery produkcje, które jednym przypadną do gustu, a innym niekoniecznie. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista prezentuje się następująco:

 1. Aaero (w dniach 1 – 31 października)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Hover (w dniach 16 października – 15 listopada)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. [Akt.] Castlevania: Harmony of Despair (w dniach 1 – 15 października) – gra oficjalnie niedostępna w Polsce, ale i tak można ją dopisać do swojego konta z innego regionu Microsoft Store
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Street Fighter IV (w dniach 1 – 15 października)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 5. Resident Evil Code: Veronica X (w dniach 16 – 31 października)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Aby móc instalować wymienione gry o dowolnej porze, wystarczy dopisać je do swojego konta Microsoft. Na koniec warto zaznaczyć, że odebrane tytuły, które wydano również na Xboxa 360 zostają z nami na zawsze, czyli nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. To z kolei oznacza, że z ogrywaniem Castlevania: Harmony of Despair i Resident Evil Code: Veronica X nie trzeba będzie się spieszyć.

REKLAMA

Aktualizacja – 30.09.2021, 14:10

Microsoft poinformował o zmianie polskiej oferty październikowego Games with Gold. W naszym kraju Castlevanię: Harmony of Despair wymieniono na Street Fighter IV, choć pierwszą grę nadal można dopisać do swojego konta przez inny region sklepu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!